Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] wymiana żarówki pod wskazówką obrotomierza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] wymiana żarówki pod wskazówką obrotomierza

    W czerwcu wymieniałem w swojej O1 1,8 termostat. zakupiłem Wahlera łącznie z nową obudową. Około miesiąca po wymianie zauważyłem, że temperatura nie dochodzi na wskaźniku do pełnej roboczej. Teraz jak zrobiło się zimniej dochodzi tylko trochę ponad 0 na wskaźniku. Podłączyłem pod Vaga i pokazuje maksymalnie 78 stopni, a wskaźnik nie pokazuje więcej niż 35. Rozumiem, że to chyba będzie wina termostatu, ale nie wiem dlaczego ten wskaźnik też źle pokazuje? Czy to będzie wina termostatu czy może jakiegoś czujnika? Bo trochę krótko działał...
    My webpage :: Lebron James Shoes

  • #2
    [O2FL] wymiana żarówki pod wskazówką obrotomierza

    Witam. Muszę wymienić żarówkę pod wskazówką obrotomierza ale jak się dobrać do licznika bez większych szkód .Chyba że gdzieś na forum to juz było to gdzie szukać bo w temacie elektryka i elektronika nie znalazłem. Dzieki
    skoda octavia II 2009 FL

    Komentarz


    • #3
      tam są diody
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        kamis1, wyjmujesz zegary, rozbierasz je, przelutowujesz diodę i po problemie

        jest gdzies opisany mod zmiany podświetlenia licznika - tam znajdziesz więcej informacji
        Link
        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

        Komentarz


        • #5
          Wielkie dzięki za pomoc

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X